Do Ugandy za horskými gorilami

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Do Ugandy za horskými gorilami - Uganda

Do Ugandy za horskými gorilami

Uganda

, Hotel starstarstarDo Ugandy za horskými gorilami

Počet termínů:

68 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Plná penze

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 10 dní, lodge, plná penze, včetně všech vstupů

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK – žádné velké skupiny!

Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny! Vydejte se na neopakovatelnou cestu za přírodními krásami nespoutané Ugandy. Čeká Vás panenská příroda, vyhlášené národní parky v čele s proslulým národním parkem Bwindi, který je domovem ohrožených horských goril. Budete mít jedinečnou možnost se podívat za gorilami do jejich přirozeného prostředí a vidět několik těchto úchvatných zvířat. Kromě setkání s gorilami se můžete těšit na další národní parky, v Kibale budete moci obdivovat hravé šimpanzi, v Queen Elizabeth obrovské skupiny hrochů, stejně jako slony nebo buvoly. U jezera Mburo se seznámíte se životem zeber, antilop a krokodýlů.
Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Entebbe: Cassia Lodge |
Jezero Mburo: Rwakobo Rock Lodge |

NP Bwindi: Gorilla Safari lodge | NP Queen Elizabeth: Kyambura Game lodge | NP Kibale: Crater Safari Lodge | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet.

2. den - Entebbe: Přílet do města Entebbe, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás odveze do Vaší lodge. Ubytování, nocleh.Lodge

3. den - Entebbe / jezero Mburo: Po snídani odjezd z lodge k jezeru Mburo. Odpoledne příjezd do parku. Ještě tento den se můžete těšit na večerní výlet lodí po jezeře, kde si budete moci vychutnat výhled na kouzelnou krajinu s kopci a klidné vody jezera. Večeře, ubytování a nocleh v lodge.Lodge, plná penze

4. den - jezero Mburo / NP Bwindi: Po snídani se vydáte s rangerem na pěší safari po národním parku jezera Mburo, který uchvátí jedinečnou vegetací a rozsáhlou oblastí mokřadů. Krajina je domovem stovek druhů divoké zvěře, jako jsou velká stáda zeber, buvolů nebo různé druhy antilop, mezi kterými nechybí největší Antilopa Derbyho. Při troše štěstí uvidíte hyeny, šakaly nebo leopardy. Park obývají taková zvířata, jako jsou hroši, krokodýli nebo prasata savanová. Odpoledne transfer do NP Bwindi. Ubytování a nocleh.Lodge, plná penze

5. den - NP Bwindi: Za svítání se vydáte do jednoho z nejúchvatnějších parků na světě, kde si budete moci vychutnat krásy svěžího deštného pralesa, který je domovem více než poloviny světové populace horských goril. Po prohlídce parku návrat do lodge, večeře, nocleh.Lodge, plná penze.

6. den - NP Bwindi / NP Queen Elizabeth: Po snídani transfer do NP Queen Elizabeth, kde dorazíte na oběd. Následuje 2 hodinová plavba po Kanálu Kazinga, který se svou délkou 40 km přitahuje obrovské množství divoké zvěře, která zde hledá osvěžení a odpočinek. Uvidíte skupiny hrochů, ale i slony, buvoly, hejna vodních ptáků, a pokud budete mít štěstí tak i krokodýly. Návrat do lodge, večeře a nocleh.Lodge, plná penze.

7. den - NP Queen Elizabeth / Kibale: Po brzké snídani se cca v 6:30 hod. ráno vydáte na dobrodružnou cestu po národním parku Queen Elizabeth. Nádherná příroda, travnaté pláně, tropické pralesy, řeky, močály, jezera, sopečné krátery a až 95 druhů savců a stovky druhů ptáků. To vše čeká na Vaše objevení. Seznámíte se s divokými slony, buvoly, lvy, antilopami nebo levharty. Odpoledne transfer do parku Kibale, ubytování a nocleh.Lodge, plná penze.

8. den - NP Kibale: Po snídani se vydáte do národního parku Kibale, jehož největší, lákadlem jsou hraví šimpanzi. Užijete si jedinečnou příležitost setkat se s těmito živočichy a pozorovat jejich každodenní život v korunách stromů. Toto pěší safari trvá přibližně 2-3 h. Po obědě se vydáte na procházku do bažin Bigodi. Návrat do lodge a nocleh. Lodge, plná penze.

9. den - NP Kibale / Entebbe: Po snídani transfer na letiště a odlet zpět domů Snídaně

10. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.