Pojištění

Pojištění

Pro pocit klidu a bezpečí na cestě Vám nabízíme pojištění. Pokud této služby využijete, obdržíte e-mailem potvrzení o uložení objednávky, která Vám bude aktivovaná obratem po připsání pojistného na náš účet. Aktivací objednávky získáte přístup k tisku potvrzení a asistenčních kartiček pojišťovny. 

 


Nové cestovní pojištění nabízí rozšířené možnosti pojištění pro jednotlivce i pro rodiny. Můžete se pojistit na turistickou cestu, zimní sporty i na pracovní cestu.

 

 

 

 

Sjednat online zde.

 

 

Jako novinku na českém pojistném trhu nabízíme možnost krátkodobého pojištění právní ochrany pro cesty a pobyt ve spolupráci s D.A.S. pojišťovna právní ochrany. Pojištění Vám zajišťuje právní ochranu v případech, kdy spácháte přestupek, budete-li obviněni ze spáchání trestného činu z nedbalosti apod. Naopak však pojistná ochrana zajišťuje vymáhání Vašich oprávněných nároků ze škod na majetku (vozidle) nebo zdraví, ke kterým dojde vinou třetí osoby a které by jste asi nebyli schopni po návratu z cest vymáhat po viníkovi. Pojištění doporučujeme minimálně ke všem cestám vlastní dopravou a k cestám, jejichž cílem je provozování sportů, při kterých můžete ublížit na zdraví jiné osobě, např. lyžování a snowboarding. Právní ochrana platí pouze na území Evropy!

Sjednat online zde.