Exotická dovolená, exotické zájezdy, exotika, last minute

Exotická dovolená, exotické zájezdy, exotika, last minute

LAST MINUTE ZÁJEZDY DO EXOTICKÝCH DESTINACÍ

 

Dopřejte si pobyt v exotice! Svět přiblížily a cenově zpřístupnily charterové lety a rozsáhlá nabídka exotických zájezdů tuzemských touroperátorů se rozšířila a obohatila o rakouské a německé cestovní kanceláře. U nás rozsáhlá nabídka těchto exotických lastminute zájezdů.

 

Exotická dovolená není jen koupání na nádherných mořských plážích, exotické prostředí nádherných hotelových zahrad a ochutnávka exotické kuchyně. Dnes je to především aktivní odpočinek bohatý na zážitky a sportovní a kulturní vyžití k čerpání síly a optimismu, dobíjení energie.
Každá exotická země má svoje atraktivity a specifika. Skvělé a kvalitní je koupání a potápění na Kubě v azurovém moři na bělostných plážích. Mexiko a mayské pyramidy a památky poblíž pobřežních pláží jsou příležitostí k nahlédnutí do historie a vysoce vyvinuté kultury mayského období.
Pobyt na ostrově Isla Margarita ve Venezuele lze zpestřit  atraktivními výlety k nejvyššímu vodopádu světa, stolovým horám i pralesům Orinoka. Afrika je kontinent nejbohatší na zvěř, kde si exotickou dovolenou nelze představit bez tradičních safari v Keni a Zanzibaru.

 

Nejžádanější dovolená v Thajsku a Vietnamu je kombinace pobytu na několika místech, nebo ostrovech s poznávacím pobytem v hlavním městě. Léčebné účinky aurvédy nejlépe poznáte na ostrově Srí Lanka. V exotických krajinách se v posledních letech velmi rozšířila nabídka golfových pobytů, a tak si můžete kdykoli zahrát golf na Madeiře, na Kanárských nebo Azorských ostrovech na Mauriciu, v Emirátech, v Thajsku a nabídka je stejně kvalitní jako golf v Portugalsku, Španělsku nebo Jihoafrické republice. A pokud si chcete jen na chvíli přerušit zimu a nechcete letět daleko, Rudé moře v Egyptě vás uspokojí s velkým výběrem destinací a hotelů. Šnorchlování a potápění v Egyptě je vyhlášené.a přitahuje turisty po celý rok. Pobyty v Emirátech vám navíc zpestří originální architektura, spousta zábavy a výhodné nakupování.

 

Cenově zvýhodněné lastminute zájezdy do exotiky vám umožní podívat se i na některý z nejvíce navštěvovaných ostrovů světa s nádhernou přírodou, k nimž nesporně patří v Indickém oceánu ostrovy Mauricius, Seychely a Maledivy. Dále pak v Karibiku sopečné ostrovy Martinik a Guadeloupe. Ostrovy Polynésie a Indonésie s tajuplným ostrovem Bali vás zaujmou svojí kulturou,tradicemi a zvyky stejně tak jako Hawajské ostrovy v tichomoří.

 

Nezapomenutelné zážitky reprezentují poznávací zájezdy, které jsou vedeny zkušenými českými průvodci. Poznávací zájezdy míří do zemí Evropy, Asie, Afriky, Ameriky, Austrálie a Oceánie i také na Antarktidu. Můžete si vybrat zájezd podle délky pobytu, stupně náročnosti, ceny a nespočetných tématických variant poznávání historie a kultur exotických zemí, zúčastnit se místních festivalů, karnevalů a veselic, velice oblíbenými se staly gastronomické a vinařské zájezdy, stejně jako výlety a treky v Alpách, Himalájích nebo Andách. Tradiční safari po afrických nebo asijských zemích se rozšířily o pozorování velryb a výlety lodí k ledovcům. Velké popularitě se těší cyklozájezdy hlavně po Evropských zemích.

 

Nejvyšší komfort a luxus u poznávacích zájezdů představují lodní zájezdy. Bez balení a přenášení zavazadel, stěhování do nových pokojů můžete v jednom týdnu vidět až pět zemí Last minute lodní zájezdy jsou nejvýhodnější v zimním období, kdy se jejich ceny snižují až na polovinu a kdy bývají děti až do 18ti let věku zdarma.

 

Vyberte si u nás na stránkách z rozsáhlého množství těchto zájezdů, nebo nás můžete navštívit přímo v naší kanceláři v Brně, kde Vám rádi poradíme. Těšíme se na Vás.

 

cestovní agentura AWEQ s.r.o., Brno.